Vezető edző

Miroslav Bajin

Másod edző

Kardos Sándor

Tabella – Alapszakasz – 1. csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  Szolnoki Dózsa 30 27 2 1 470 239 231 83
2.  OSC ÚJBUDA 30 25 3 2 437 229 208 78
3.  FTC-Telekom Waterpolo 30 26 0 4 441 233 208 78
4.  BVSC-Zugló MKB-Euroleasing 30 23 2 5 431 264 167 71
5.  A-Híd VasasPlaket 30 22 1 7 342 215 127 67
6.  Budapesti Honvéd sportegyesület 30 15 3 12 322 302 20 48
7.  UVSE Hunguest Hotels 30 13 5 12 283 318 -35 44
8.  Tigra-ZF-Eger 30 13 4 13 303 328 -25 43
9.  PannErgy-MVLC-Miskolc 30 11 5 14 288 325 -37 38
10.  PVSK Mecsek Füszért 30 9 5 16 279 333 -54 32
11.  METALCOM SZENTES 30 10 2 18 252 367 -115 32
12.  Kaposvári Vízilabda Klub 30 10 1 19 290 393 -103 31
13.  SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 30 7 3 20 256 337 -81 24
14.  DEBRECEN 30 4 1 25 239 415 -176 13
15.  TVSE Vízilabda Kft 30 3 1 26 213 403 -190 10
16.  KSI SE 30 2 2 26 281 426 -145 8

 

 

TVSE Vízilabda Kft – DEBRECEN 6-4
2021-05-01 16:00:00
DEBRECEN – A-Híd VasasPlaket 1-19
2021-04-28 18:00:00
DEBRECEN – BVSC-Zugló MKB-Euroleasing 13-20
2021-04-17 11:00:00
DEBRECEN – Kaposvári Vízilabda Klub 11-13
2021-04-14 18:00:00
DEBRECEN – KSI SE 13-12
2021-04-10 11:00:00
DEBRECEN – METALCOM SZENTES 10-9
2021-04-07 18:00:00
PannErgy-MVLC-Miskolc – DEBRECEN 16-10
2021-03-31 19:30:00
SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET – DEBRECEN 10-6
2021-03-27 19:00:00
DEBRECEN – FTC-Telekom Waterpolo 6-14
2021-03-17 18:00:00
OSC ÚJBUDA – DEBRECEN 18-9
2021-03-10 19:30:00
DEBRECEN – Tigra-ZF-Eger 10-15
2021-02-27 16:00:00
DEBRECEN – PVSK Mecsek Füszért 7-12
2021-01-30 17:00:00
DEBRECEN – Budapesti Honvéd sportegyesület 10-15
2021-01-23 16:00:00
DEBRECEN – UVSE Hunguest Hotels 4-8
2021-01-16 12:00:00
Szolnoki Dózsa – DEBRECEN 18-5
2021-01-13 19:00:00
DEBRECEN – TVSE Vízilabda Kft 7-10
2020-12-12 17:00:00
A-Híd VasasPlaket – DEBRECEN 12-5
2020-12-05 18:00:00
METALCOM SZENTES – DEBRECEN 9-10
2020-11-30 19:00:00
BVSC-Zugló MKB-Euroleasing – DEBRECEN 18-8
2020-11-25 20:00:00
Kaposvári Vízilabda Klub – DEBRECEN 14-13
2020-11-18 16:00:00
KSI SE – DEBRECEN 11-12
2020-11-07 11:30:00
DEBRECEN – PannErgy-MVLC-Miskolc 8-12
2020-10-30 12:00:00
DEBRECEN – OSC ÚJBUDA 1-19
2020-10-27 19:15:00
DEBRECEN – SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 9-9
2020-10-07 19:15:00
DEBRECEN – Szolnoki Dózsa 7-15
2020-10-01 19:15:00
Tigra-ZF-Eger – DEBRECEN 17-10
2020-09-19 12:00:00
UVSE Hunguest Hotels – DEBRECEN 13-9
2020-09-16 19:30:00
FTC-Telekom Waterpolo – DEBRECEN 23-7
2020-09-11 20:00:00
PVSK Mecsek Füszért – DEBRECEN 16-5
2020-09-05 19:00:00
Budapesti Honvéd sportegyesület – DEBRECEN 12-9
2020-09-02 19:30:00
Tabella – Csoportmérkőzések – A csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  OSC ÚJBUDA 3 3 0 0 46 14 32 9
2.  METALCOM SZENTES 3 2 0 1 30 33 -3 6
3.  SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 3 1 0 2 22 36 -14 3
4.  DEBRECEN 3 0 0 3 18 33 -15 0
Tabella – Csoportmérkőzések II. – Piros csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  FTC-Telekom Waterpolo 3 3 0 0 41 20 21 18
2.  Budapesti Honvéd Sportegyesület 3 2 0 1 46 27 19 12
3.  UVSE Hunguest Hotels 3 1 0 2 25 34 -9 6
4.  DEBRECEN 3 0 0 3 15 46 -31 0
Tabella – Csoportmérkőzések III. – II. csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  UVSE Hunguest Hotels 4 4 0 0 49 28 21 12
2.  SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 4 4 0 0 51 38 13 12
3.  PVSK Mecsek Füszért 4 3 1 0 52 38 14 11
4.  METALCOM SZENTES 4 3 0 1 51 38 13 9
5.  Kaposvári Vízilabda Klub 4 1 0 3 40 48 -8 3
6.  KSI SE 4 0 1 3 36 52 -16 1
7.  DEBRECEN 4 0 0 4 35 52 -17 0
8.  TVSE Vízilabda Kft 4 0 0 4 31 51 -20 0

 

TVSE Vízilabda Kft – DEBRECEN 10-9
2020-09-25 12:00:00
KSI SE – DEBRECEN 15-14
2020-08-12 10:00:00
PVSK Mecsek Füszért – DEBRECEN 12-8
2020-08-09 11:00:00
SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET – DEBRECEN 14-13
2020-08-08 19:00:00
METALCOM SZENTES – DEBRECEN 17-9
2020-08-08 13:00:00
FTC-Telekom Waterpolo – DEBRECEN 14-4
2020-08-02 11:00:00
DEBRECEN – Budapesti Honvéd Sportegyesület 6-23
2020-08-01 17:30:00
UVSE Hunguest Hotels – DEBRECEN 9-5
2020-08-01 10:00:00
DEBRECEN – SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 5-9
2020-07-26 10:00:00
METALCOM SZENTES – DEBRECEN 10-9
2020-07-25 16:00:00
DEBRECEN – OSC ÚJBUDA 4-14
2020-07-25 10:00:00