Vezető edző

Miroslav Bajin

Másod edző

Kardos Sándor

Tabella – Alapszakasz – 1. csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  Szolnoki Dózsa 15 15 0 0 232 117 115 45
2.  OSC ÚJBUDA 15 13 1 1 224 106 118 40
3.  FTC-Telekom Waterpolo 15 13 0 2 249 122 127 39
4.  A-Híd VasasPlaket 15 10 1 4 163 116 47 31
5.  BVSC-Zugló MKB-Euroleasing 15 10 1 4 216 142 74 31
6.  Budapesti Honvéd sportegyesület 15 8 1 6 163 143 20 25
7.  Tigra-ZF-Eger 15 7 2 6 158 159 -1 23
8.  UVSE Hunguest Hotels 15 7 2 6 146 160 -14 23
9.  Kaposvári Vízilabda Klub 15 6 0 9 145 197 -52 18
10.  PannErgy-MVLC-Miskolc 15 5 3 7 144 174 -30 18
11.  PVSK Mecsek Füszért 15 4 4 7 144 164 -20 16
12.  SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 15 4 2 9 130 184 -54 14
13.  METALCOM SZENTES 15 4 2 9 127 198 -71 14
14.  DEBRECEN 15 2 1 12 120 210 -90 7
15.  KSI SE 15 1 0 14 156 226 -70 3
16.  TVSE Vízilabda Kft 15 1 0 14 107 206 -99 3
DEBRECEN – TVSE Vízilabda Kft 7-10
2020-12-12 17:00:00
A-Híd VasasPlaket – DEBRECEN 12-5
2020-12-05 18:00:00
METALCOM SZENTES – DEBRECEN 9-10
2020-11-30 19:00:00
BVSC-Zugló MKB-Euroleasing – DEBRECEN 18-8
2020-11-25 20:00:00
Kaposvári Vízilabda Klub – DEBRECEN 14-13
2020-11-18 16:00:00
KSI SE – DEBRECEN 11-12
2020-11-07 11:30:00
DEBRECEN – PannErgy-MVLC-Miskolc 8-12
2020-10-30 12:00:00
DEBRECEN – OSC ÚJBUDA 1-19
2020-10-27 19:15:00
DEBRECEN – SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 9-9
2020-10-07 19:15:00
DEBRECEN – Szolnoki Dózsa 7-15
2020-10-01 19:15:00
Tigra-ZF-Eger – DEBRECEN 17-10
2020-09-19 12:00:00
UVSE Hunguest Hotels – DEBRECEN 13-9
2020-09-16 19:30:00
FTC-Telekom Waterpolo – DEBRECEN 23-7
2020-09-11 20:00:00
PVSK Mecsek Füszért – DEBRECEN 16-5
2020-09-05 19:00:00
Budapesti Honvéd sportegyesület – DEBRECEN 12-9
2020-09-02 19:30:00
Tabella – Csoportmérkőzések – A csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  OSC ÚJBUDA 3 3 0 0 46 14 32 9
2.  METALCOM SZENTES 3 2 0 1 30 33 -3 6
3.  SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 3 1 0 2 22 36 -14 3
4.  DEBRECEN 3 0 0 3 18 33 -15 0
Tabella – Csoportmérkőzések II. – Piros csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  FTC-Telekom Waterpolo 3 3 0 0 41 20 21 18
2.  Budapesti Honvéd Sportegyesület 3 2 0 1 46 27 19 12
3.  UVSE Hunguest Hotels 3 1 0 2 25 34 -9 6
4.  DEBRECEN 3 0 0 3 15 46 -31 0
Tabella – Csoportmérkőzések III. – II. csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  UVSE Hunguest Hotels 4 4 0 0 49 28 21 12
2.  SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 4 4 0 0 51 38 13 12
3.  PVSK Mecsek Füszért 4 3 1 0 52 38 14 11
4.  METALCOM SZENTES 4 3 0 1 51 38 13 9
5.  Kaposvári Vízilabda Klub 4 1 0 3 40 48 -8 3
6.  KSI SE 4 0 1 3 36 52 -16 1
7.  DEBRECEN 4 0 0 4 35 52 -17 0
8.  TVSE Vízilabda Kft 4 0 0 4 31 51 -20 0

 

TVSE Vízilabda Kft – DEBRECEN 10-9
2020-09-25 12:00:00
KSI SE – DEBRECEN 15-14
2020-08-12 10:00:00
PVSK Mecsek Füszért – DEBRECEN 12-8
2020-08-09 11:00:00
SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET – DEBRECEN 14-13
2020-08-08 19:00:00
METALCOM SZENTES – DEBRECEN 17-9
2020-08-08 13:00:00
FTC-Telekom Waterpolo – DEBRECEN 14-4
2020-08-02 11:00:00
DEBRECEN – Budapesti Honvéd Sportegyesület 6-23
2020-08-01 17:30:00
UVSE Hunguest Hotels – DEBRECEN 9-5
2020-08-01 10:00:00
DEBRECEN – SZEGEDI VÍZILABDA EGYLET 5-9
2020-07-26 10:00:00
METALCOM SZENTES – DEBRECEN 10-9
2020-07-25 16:00:00
DEBRECEN – OSC ÚJBUDA 4-14
2020-07-25 10:00:00