Jelenleg feltöltés alatt!

Vidék Bajnokság Serdülő

Tabella – Alapszakasz – A csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  DVSE 8 8 0 0 180 28 152 24
2.  AQUA SE Nyíregyháza 7 6 0 1 144 41 103 18
3.  Spartak-Prozivka VK 6 4 0 2 99 28 71 12
4.  Szekszárdi Sportközpont Nkft 7 2 0 5 60 112 -52 6
5.  Sugovica Vízilabda Sportegyesület 8 2 0 6 68 113 -45 6
6.  Újszilvás 8 0 0 8 18 247 -229 0

 

Vidék Bajnokság Gyerek I.

Tabella – Alapszakasz – Piros csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  ZF-Eger 10 10 0 0 186 57 129 30
2.  DVSE 10 6 0 4 119 119 0 18
3.  Szolnoki Dózsa 10 4 1 5 73 104 -31 13
4.  Szegedi VPS 10 3 1 6 85 130 -45 10
5.  Szentesi VK 10 1 0 9 58 111 -53 3


Vidék Bajnokság Gyerek III.

Tabella – Alapszakasz – Piros csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  Szegedi VPS I: 19 18 0 1 294 123 171 54
2.  Progress Oradea 19 15 1 3 267 130 137 46
3.  Szolnoki Dózsa 19 12 1 6 262 172 90 37
4.  Szentesi VK 20 8 1 11 197 215 -18 25
5.  DVSE 19 6 1 12 169 273 -104 19
6.  ZF-Eger 19 2 0 17 156 270 -114 6
7.  Spartak-Prozivka VK 15 2 0 13 109 271 -162 6

Vidék Bajnokság Gyerek V.

Tabella – Rájátszás felsőház – A csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  Vojvodina 0 0 0 0 0 0 0 0
2.  DVSE 0 0 0 0 0 0 0 0
3.  Szentesi VK 0 0 0 0 0 0 0 0
Tabella – Alapszakasz – Zöld csoport
H. CSAPAT. M. GY. D. V. DOBOTT KAPOTT GK. PONT
1.  Szolnoki Dózsa 10 10 0 0 164 36 128 30
2.  DVSE 10 5 1 4 110 82 28 16
3.  MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 10 5 1 4 83 74 9 16
4.  ZF-Eger 10 5 0 5 95 72 23 15
5.  AQUA SE Nyíregyháza 10 4 0 6 75 112 -37 12
6.  Túri Fullánkok – Invictus SC 10 0 0 10 28 179 -151 0

Vidék Bajnokság Serdülő

DVSE – Újszilvás 29-2
2018-04-14 14:00:00
DVSE – Spartak-Prozivka VK 8-4
2018-04-14 12:00:00
Szekszárdi Sportközpont Nkft – DVSE 1-26
2018-03-17 14:30:00
AQUA SE Nyíregyháza – DVSE 6-15
2018-03-17 12:30:00
DVSE – Sugovica Vízilabda Sportegyesület 24-1
2018-01-06 15:00:00
Újszilvás – DVSE 1-46
2018-01-06 12:00:00
Spartak-Prozivka VK – DVSE 8-12
2017-11-18 13:00:00
DVSE – Szekszárdi Sportközpont Nkft 20-5
2017-11-18 11:00:00

Vidék Bajnokság Gyerek I.

Szegedi VPS – DVSE 10-17
2018-04-21 13:00:00
DVSE – ZF-Eger 12-16
2018-04-21 10:00:00
Szentesi VK – DVSE 7-8
2018-03-24 14:00:00
DVSE – Szolnoki Dózsa 12-11
2018-03-24 12:00:00
ZF-Eger – DVSE 27-12
2018-02-24 15:00:00
DVSE – Szegedi VPS 22-8
2018-02-24 12:00:00
Szolnoki Dózsa – DVSE 9-8
2017-12-09 13:30:00
DVSE – Szentesi VK 11-5
2017-12-09 11:30:00
Szegedi VPS – DVSE 9-11
2017-10-28 17:00:00
DVSE – ZF-Eger 6-17
2017-10-28 14:00:00

 

Vidék Bajnokság Gyerek III.

DVSE – ZF-Eger 13-9
2018-04-29 12:00:00
DVSE – Progress Oradea 6-16
2018-04-28 16:30:00
Szolnoki Dózsa – DVSE 12-8
2018-04-28 11:30:00
Szolnoki Dózsa – DVSE 18-5
2018-04-15 15:00:00
DVSE – Progress Oradea 2-22
2018-04-15 09:00:00
Szegedi VPS I: – DVSE 24-3
2018-04-14 14:00:00
Szentesi VK – DVSE 10-11
2018-04-14 12:00:00
Szegedi VPS I: – DVSE 25-8
2018-02-18 12:00:00
Szentesi VK – DVSE 8-8
2018-02-18 09:00:00
DVSE – Spartak-Prozivka VK 20-10
2018-02-17 16:00:00
DVSE – ZF-Eger 11-14
2018-02-17 13:00:00
Szolnoki Dózsa – DVSE 18-9
2018-01-14 15:00:00
DVSE – Progress Oradea 5-14
2018-01-14 10:00:00
Szegedi VPS I: – DVSE 21-8
2018-01-13 17:00:00
Szentesi VK – DVSE 9-13
2018-01-13 13:00:00
DVSE – ZF-Eger 10-9
2017-11-12 13:00:00
DVSE – Spartak-Prozivka VK 13-4
2017-11-12 11:00:00
Szolnoki Dózsa – DVSE 17-9
2017-11-11 16:00:00
DVSE – Progress Oradea 7-13
2017-11-11 13:00:00

Vidék Bajnokság Gyerek V.

DVSE – AQUA SE Nyíregyháza 20-5
2018-04-21 13:30:00
MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. – DVSE 4-9
2018-04-21 11:50:00
DVSE – ZF-Eger 4-6
2018-03-17 18:00:00
DVSE – Szolnoki Dózsa 7-14
2018-03-17 15:00:00
Túri Fullánkok – Invictus SC – DVSE 7-11
2018-02-11 15:00:00
AQUA SE Nyíregyháza – DVSE 6-13
2018-02-11 10:00:00
ZF-Eger – DVSE 13-4
2017-12-02 14:10:00
DVSE – MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 8-8
2017-12-02 11:40:00
DVSE – Túri Fullánkok – Invictus SC 29-0
2017-11-04 11:40:00
Szolnoki Dózsa – DVSE 19-5
2017-11-04 10:00:00