Noha a tavaszi szünet megkezdődött, nem lazíthattak sokáig a DVSE fiataljai –  a Fiú Országos Utánpótlás Bajnokság rájátszásának harmadik fordulójában Hasas Marcell serdülői, és Lukács Dénes ifijei szerdán Szegedre látogattak. A serdülők értékes győzelmet arattak, amely sikerrel a DVSE határozott, egyben nagyon fontos lépést tettek a biztos felsőházas tagság felé, míg az ifik mindössze egyetlen góllal maradtak alul a házigazdákkal szemben! Szép volt fiúk!

Fiú Serdülő Országos Utánpótlás Bajnokság – Rájátszás – 7-12. helyért – 3. forduló

Szeged, 2014.04.17.

Szeged – DVSE 7-8 (1-3, 2-1, 2-1, 2-3)

Vezette: László G., Pásztor A.

DVSE: Kaszanyi R. – Somorjai S. 2, Török T., Borbély D., Molnár Á. 1, Tamás O., Andorkó Á. 1. Csere: Makszim S., Bereczki Á., Zsíros P. A., Fekete G. 4, Szoták B., Papp B. Edző: Hasas Marcell.

Gól – emberelőnyből: 9/2, ill. 5/1.

Gól – büntetőből: 3/1, ill. 2/1.

Kiállítás 4 percre: – , ill. Makszim Soma.

Kipontozódott: – , ill. Borbély Dániel.

Fiú Ifjúsági Országos Utánpótlás Bajnokság – Rájátszás – 7-12. helyért – 3. forduló

Szeged – DVSE 11-10 11-10 (2-2, 4-3, 3-2, 2-3)

Vezette: Pásztor A., László G.

DVSE: Kátai K. – Somorjai S. 1, Szarvas P. 1, Smitula G. 1, Macsi P. 4, Pocian S. P. 1, Zubora P. Csere: Török T., Fekete D. 1, Molnár Á. 1, Andorkó Á., Borbély D., Papp B. Edző: Lukács Dénes.

Gól – emberelőnyből: 6/1, ill. 5/2.

Gól – büntetőből: 4/4, ill. 1/1.

Az aktuális kör harmadik összecsapását Miroslav Bajin gyermekei április 29-én játsszák a fővárosban, az UVSE ellenfeleként.