A Magyar Vízilabda Szövetség hivatalos honlapján tette közzé az 1999-2000-2001-2002-es születésű leányok tehetséggondozó programjának júniusi és júliusi forgatókönyvét. A hölgyek válogatott összetartásán Debreceni Cívis Póló Vízilabda Sportegyesületet Fehér László két reménysége, Libert Brigitta és az újonc Szilágyi Szabina képviselheti!

 

2014. június 16-20. 

2001-es születésűek – Tehetséggondozó (ismerkedő) edzőtábor I.

2014. június 23-27. 

2002-es születésűek – Ismerkedő edzőtábor II.

1999-2000-es születésűek, 1. hét

2014. június 30 – július 4.

16 fő – 99-es HUN válogatott, 

16 fő – 99-es tehetséggondozó, 

1999-2000-es születésűek, 2. hét

2014. július 7-11.

16 fő – 99-es HUN válogatott, 

16 fő – 00-es tehetséggondozó, 

1999-2000-es HUN válogatott, 3. hét

2014. július 14-18.

14 fő, 1999-2000 ORV

2014. július 18-20.

Felelős edző – Oltyán Gyula 

 

A meghívott játékosok névsora:

2001 (2014. június 16-20.)

Vida Virág (Kópé ÚVSE), Petőváry Luca (Kópé ÚVSE), Tátrai Szonja (Tatabánya), Telek Dorottya (Százhalombatta), Faragó Emma (Vasas), Faragó Berta (Vasas), Hajdú Róza (Vasas), Kurucz Kata (Sopron, UVSE), Vidovics Nóra (Szentes), Kudella Panna (Szentes), Kósz Márta (KÓPÉ ÚVSE), Pintér Anna (KÓPÉ ÚVSE), Várnay Rea (KÓPÉ ÚVSE), Bódi Fruzsina Krisztina (Szolnok), Szabó Patricia (BVSC, kapus), Katona Zsófia (Eger), Gell Gréta (Eger), Fülöp Fanni (Dunaújváros), Torma Bianka (Hódmezővásárhely), Utassy Kata (BVSC), Jacsó Blanka (Székesfehérvár), Korom Réka (Csongrád), Kális Janka (Csongrád), Kakas Krusztina (Honvéd UVSE, kapus), Szabó Eszter (Honvéd UVSE), Bende Petra (Szeged), Pápai Barbara (Tatabánya, kapus), Pap Mónika (UVSE), Koppány Szamira (UVSE), Pál Anna (KSI SE)

2002 (2014. június 23-27.)

Egyed Borbála (Sopron), Dobos Katica (Vác), Czirbus Dorottya (Szentes), Bocskay Edit (Szentes), Kovács Hédi (Szentes), Gálicz Zsófia (Cegléd), Adamik Nóra (KESI), Fodor Fiorella Ilona (Szolnok), Dávid Edit (UVSE), Törkenczy Emma (UVSE), Deboyser Katrin (Eger), Kiss Abigél (Eger), Forgács Flóra (Eger), Velics Flóra (Dunaújváros), Garai Anita (Dunaújváros), Deményi Kamilla (Dunaújváros), Csorba Kata (Komplex Polo SE), Ringhoffer Brigitta (BVSC), Mihály Orsolya (Székesfehérvár), Tomerle Fanny (Honvéd UVSE), Medvigy Edua (Honvéd UVSE), Szűcs Emese (Honvéd UVSE), Pelle Kamilla (Honvéd UVSE), Szécsi Valentina (Polo SC), Forgács Lili (Polo SC), Dömsödi Dalma (Szentes 03′), Borbás Lili (Eger 01′), Hoffmann Hanna (Szentes 01′), Florovits Florina (UVSE 01′), Hajdu Anna (Honvéd UVSE 01′)

1999 (2014. június 30 – július 4.)

Gyárfás Dorottya (UTE), Koncz Laura Hanna (Szentes), Bartus Barbara (UTE), Mihály Kinga (Szentes), Ferrari Jennifer (Dunaújváros), Antalóczy Dorka (Tatabánya), Szabó Vivien – balkezes (Kecskemét), Libert Brigitta (Debrecen), Holub Boglárka (BVSC), Hidas Dóra (UVSE), Busa Bernadett – balkezes (Szentes), Rompos Dóra (Eger, kapus), Drajkó Szonja (UVSE, kapus), Szellák Csenge (DVSI, 2000), Tóth Imola (UVSE, 2000), Kalmár Eszter (DVSI, 2000)

Tóth Dóra (Polo Sport Club), Pálinkás Nikolett (Polo Sport Club), Bukovenszki Zoé (Eger), Molnár Daniella (Eger), Bérczi Barbara (Polo Sport Club), Lantos Krisztina (KSI SE, 2000), Gyöngyösi Boglárka (Honvéd, kapus), Sajben Viktória (Százhalombatta, kapus), Prágay Emese (UVSE, kapus), Kindl Anna (Székesfehérvár), Horváth Alexandra (BVSC, 2000), Szilágyi Szabina (Debrecen, 2000), Botka Zsófia (Szeged, 2000)

1999 (2014. július 7-11.)

Gyárfás Dorottya (UTE), Koncz Laura Hanna (Szentes), Bartus Barbara (UTE), Mihály Kinga (Szentes), Szabó Vivien (Kecskemét, balkezes), Libert Brigitta (Debrecen), Hidas Dóra (UVSE), Rompos Dóra (Eger, kapus), Drajkó Szonja (UVSE , kapus)

2000 (2014. július 7-11.)

Szellák Csenge (DVSI), Tóth Imola (UVSE), Kalmár Eszter (DVSI), Czakó Boróka (Polo Sport Club), Muzsnay Fanni (Vasas), Lantos Csilla (Szentes), Ármai Zita (Polo Sport Club), Kis Kamilla (Szentes), Békes Klaudia (Százhalombatta), Kékesi Borbála (Eger), Huszti Vanda (Eger), Szabó Krisztina (Szentes), Kozár Réka (Szentes), Varga Dominika (Szolnok), Maczkó Lilla (Kecskemét, 1999), Magyari Alda (Polo SC)

 

A 99-es első hetére a legjobb három 2001-es meghívást kap. A 99 második hetére a HUN válogatottba a nyújtott teljesítmények alapján lehet bekerülni.  Az ORV keret 14 fő.